Hakkımızda

1969 yılında Bağcılar’da inşaat sektörüne Nafiz ve Nazif YILDIRIM kardeşlerin kurduğu briket harmanı ile ilk adımını atan Yıldırım İnşaat, 2001 yılında Hamit YILDIRIM’ın hizmet ağını genişleterek ayrıca kurduğu Yıldırım İnşaat Malzemeleri ve Taahhüt İşleri şahıs firmasıyla sektörde emin adımlarla yoluna devam etti.

2007 yılında genişleyen müşteri ağına Yıldırım İnşaat Enerji Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, olarak devam ederek öncü vizyonu ile sektöre yeni bir soluk getirmiştir.

2012 yılında İnşaat yapımı ve taahhütte, Yıldırım İnşaatın ticaretteki tecrübesi gibi sektörde kalitesiyle bilinen Yılmaz Grup İnşaat Müteahhitlik Mimarlık Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile güçlerini birleştirmiştir. Ortaklığın, İnşaat Grup Başkanlığını Mimar Murat YILMAZ (Trakya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi | 1989), Ticaret Grup Başkanlığını Hamit YILDIRIM (İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi | 1996) yürütmektedir.

Yarım asra yakın tecrübesiyle inşaat sektöründe kazanmış olduğu bilgi, birikim ve tecrübesini inşaat sektörünün hizmetine sunmaktadır.

Temelden çatıya inşaat malzemelerinin toptan ve perakende satış, pazarlama, dağıtımını sağlamakta olup, birçok ürün ve markanın tedarikçiliğini yapmaktadır. Aynı zamanda müşterilerimize satış öncesi ve sonrası teknik destek hizmeti vermektedir.

Yakalamış olduğu büyüme rakamları ile sektöründe önemli bir güç haline gelmiştir. Üreticilerimiz, ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimiz olarak bir bütün olduğumuza inancımızdan dolayı pazarda daha etkin ve aktif olmak için çalışmaktadır.

Ülkemizin ve halkımızın güncel ihtiyaçlarına uygun olarak, eğitim, çevre ve kültür alanlarında “sosyal sorumluluk” faaliyetlerini sürekli olarak desteklemektedir.